Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria fan forum... Dulce Maria je začela svojo kariero pri petih letih, in sicer je snemala reklame.


You are not connected. Please login or register

Vaša naj Dulcina slika??

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Vaša naj Dulcina slika?? Empty Vaša naj Dulcina slika?? Pet Jun 20, 2008 9:59 pm

Tiash;*

Tiash;*
Admin

Katera slika je pa po vašem najlepša od Dul? Ali vam je tudi njena poza na sliki všeč? Prilepite sliko na kateri se vam zdi Dul perfektna! :D Lahko jih prilepite tudi več.


Jst jih imam ful samo jih bom prilepla samo nekaj.

Vaša naj Dulcina slika?? 00315Vaša naj Dulcina slika?? DulceeequebeeellllaaaVaša naj Dulcina slika?? Foroic9
Vaša naj Dulcina slika?? FotosinlogoVaša naj Dulcina slika?? 006dulcitaVaša naj Dulcina slika?? Dmhj9
Vaša naj Dulcina slika?? Dulce43

http://dulcemaria.heavenforum.com

2Vaša naj Dulcina slika?? Empty Re: Vaša naj Dulcina slika?? Sre Jun 25, 2008 10:33 am

Chaverroni<3

Chaverroni<3
Moderatorka - ART kotiček
Moderatorka - ART kotiček

tale je moja naj:
Vaša naj Dulcina slika?? Rebelde-roberta-koncerta
pa tut tale ni slaba:
Vaša naj Dulcina slika?? Dul1

3Vaša naj Dulcina slika?? Empty Re: Vaša naj Dulcina slika?? Sob Sep 27, 2008 10:02 pm

dulcee.

dulcee.

men jih je fulll sam itak je pa na skor ush nailepšaaa
Vaša naj Dulcina slika?? 51010

4Vaša naj Dulcina slika?? Empty Re: Vaša naj Dulcina slika?? Čet Okt 23, 2008 8:39 pm

Tjaša^^

Tjaša^^

Vsepovsod kjer je ona je slika itq popouna.. Vaša naj Dulcina slika?? 694298
Vaša naj Dulcina slika?? 00ww9
Vaša naj Dulcina slika?? 43e0kxtmc9
Vaša naj Dulcina slika?? Dulceparasiempre Vaša naj Dulcina slika?? 694298
Vaša naj Dulcina slika?? 007
Vaša naj Dulcina slika?? Dulcita006 Vaša naj Dulcina slika?? 694298 Vaša naj Dulcina slika?? 694298

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu