Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria fan forum... Dulce Maria je začela svojo kariero pri petih letih, in sicer je snemala reklame.


You are not connected. Please login or register

...RihanNa...

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1...RihanNa... Empty ...RihanNa... Pon Okt 13, 2008 5:32 pm

šotka_rbd<3

šotka_rbd<3

...RihanNa... Yx4-rihann


...RihanNa... Byt-rihan-



Rihanna se je rodila 20. februarja leta 1988 na Karibskem otoku Barbados, kjer je tudi razvijala svoj talent v glasbi, in že kot mlada punca dosegla nekaj nagrad, povezanih s glasbo, v šoli in drugje. V zgodnjih 14 letih, pa ustanovi skupaj z nekaterimi sošolkami svoj band, in ustvarja nove glasovne tone. Pri 15 letih pa ji njena prijateljica predstavi svetovno znanega producenta Evana Rogersa, ki je odkril že Christino Aguilero in druge pevke. Z prijateljem Carlom Sturkenom sta jo peljala iz Barbadosa, (kjer sta namreč v tistem času preživljala počitnic) v Ameriške studije in poskrbela da svetu predstavita mlado Rihanno z prvim albumom. Rihanna je nato prišla pod okrilje producenta in rapperja Jay-Z-ja ki jo je povezal z založniško hišo Def Jam Records, kjer je Rihanna podpisala pogodbo, in pri kateri obstaja še danes.



Music Of The Sun

Prvi studijski album, ki ga je mlada Rihanna posnela že pri 17 letih se imenuje Music Of The Sun (Glasba Iz Sonca). Singla iz albuma odvezeta in izdana sta Pon De Replay in If It's Lovin' What You Want.

A Girl Like Me

Drugi studijski in še bolj uspešnješi album, nosi naslov A Girl Like Me (Dekle Kot Jaz). Iz albuma izdani singli so SOS, Unfaithful in We Ride.

Good Girl Gone Bad

Tretji in najuspešnejši album, Good Girl Gone Bad (Dobro Dekle Gre Po Slabem)je tudi za sedaj njen zadnji album.

Good Girl Gone Bad: Reloaded

Good Girl Gone Bad: Reloaded, govorimo o ponovni izdaji albuma Good Girl Gone Bad z nekaterimi osvežitvami

Album (2009)

Pevkin četrti studijski album, katerega nslov je še neznan bo pa izšel v prvih mesecih leta 2009.




hope you like it ;)

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu