Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria fan forum... Dulce Maria je začela svojo kariero pri petih letih, in sicer je snemala reklame.


You are not connected. Please login or register

Sporočila na Univisionu

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Sporočila na Univisionu Empty Sporočila na Univisionu Pet Avg 08, 2008 11:07 pm

Tiash;*

Tiash;*
Admin

Tukaj lepite sporočila od Dul na Univisionu.

http://dulcemaria.heavenforum.com

2Sporočila na Univisionu Empty Re: Sporočila na Univisionu Sre Avg 20, 2008 8:44 pm

Tiash;*

Tiash;*
Admin

USTEDES SON LO MAS IMPORTANTE
DE VERDAD LO QUE MAS ME PARTE ES QUE AL IGUAL QUE USTEDES YO NO PUEDO IMAGINAR MI VIDA SIN USTEDES CON USTEDES CONOCI EL VERDADERO AMOR INCONDICIONAL ..USTEDES DE VERDAD CEERN QUE TODO LO QUE HEMOS CONSTRUIDO ..QUE AL MENOS PARA MI ES VERDADERO...SI ESTE CICLO SE CERRARA TODO VA A TERMINAR ,VAMOS A DEJAR DE CREER..ESTO NO ES EL FINAL ...PARA MI ES UNA TRANFORMACION ..DIFICIL MUY DIFICIL Y ME DA MUCH tristeza que LES ESTOY ABRIENDO MI CORAZON Y USTEDES IENSAN QUE NO ME IMPORTA Y QUE NO ME DUELE ESTO QUE HA SIDO LO MAS IMPORTANTE DE MI VIDA , LO QUE ESTOY HACIENDO ES DECRLES LA VERDAD Y TRATANDO DE DARLES FUERZA ..AUNQUE EN ESTE MOEMNTO NO SEPA DE DONDE SACARLA ...ALGUN DIA LO VAN A ENTENDER
PD.NO ES CULPA DE NADIE,AYUDENS A QUE ESTO SEA MAGICO Y CUMPLIR MAS SUEÑOS QUE EN ESTOS 4 AÑOS ..VAMOS A LUCHAR PARA QUE ESTE SUEÑO PERMANEZCA AUNQUE YA NADA EXISTA

Vi ste najpomembnejši
Resno, kar me najbolj PARTE je da isto kot vi si tudi jaz ne morem predstavljati življenja brez vas, z vami sem spoznala brezpogojno pravo ljubezen … vi resnično verjamete da vse kar smo pridobili… je za mene resnično… če bo se ta cikel zaprl se bo vse končalo, nehali bomo verjeti … to ni konec… za mene je to preizkušnja.. zelo zelo težka in me zelo žalostni, odpiram vam moje srce in vi mislote da me ne zanima in da me to ne boli to kar je bilo za mene najpomembnejše v življenju, kar delam je da bi vam povedala resnico in vam poskušam dati moč … čeprav v tem trenutku ne vem od kot jo naj vzamem … nekega dne boste razumeli.
P.S.
To ni krivda od nikogar, pomagajte da bo vse bolj magično in izpolnite več sanj kot v teh 4 letih … borili se bomo da te sanje ostanejo čeprav več nič ne obstaja

http://dulcemaria.heavenforum.com

3Sporočila na Univisionu Empty Re: Sporočila na Univisionu Sre Avg 20, 2008 8:46 pm

Tiash;*

Tiash;*
Admin

CHAVOS CON TODO EL DOLOR DE MI CORAZON..
HOLA ...LES ESCRIBO PORQUE NO PODEMOS VENCERNOS AHORA ..YO ESTOY MUY TRISTE PERO JUSTO ESTAS SON LAS PRUEBAS DE LA VIDA EN LAS QUE O TE AGARRAS FUERTE O TE LLEVA LA CORRIENTE...USTEDES NOS HAN DADO TODO ,HAN CREIDO EN NOSOTROS ..HAN HECHO REALIDAD NUESTROS SUEÑOS SON MIS MEJORES AMIGOS PORQUE ME CONOCEN MEJOR QUE NADIE Y YO ..TAMBIEN LES HE DADO MI VIDA ENTERA PORQUE HAN SIDO MI MOTIVO..POR LO MISMO AHORA QUE DIERON LA NOTICIA TAN FRIAMENTE EN LAS NOTICIAS FUE SORPRESA PARA NOSOTROS QUE SE ANUNCIARA TAN PRONTO NO SABIAMOS QUE SERIA TAN RAPIDO..PERO LO MINIMO QUE PODEMOS HACER POR USTEDES ES DECIRLES LA VERDAD ..Y LA DECISION NOS COSTO MUCHO TIEMPO MUCHAS LAGRIMAS Y TIEMPO PERO SE TOMO ENTRE MUCHAS PERSONAS Y LOS 6 ESTABAMOS ENTERADOS Y NO ES FACIL ESTA ETAPA AUNQUE QUISIERA DECIRLES OTRA COSA ..USTEDES MERECEN LA VERDAD ..POR ESO CREO QUE AHORA FALTA MUCHO TODAVIA PARA EL ADIOS POR ESO HAY QUE HACER ESTE TIEMPO MAGICO ,PODEMOS CUMPLIR MUCHOS SUEÑOS ,PODEMOS ORGANIZAR COSAS JUNTOS ,PODEMOS HACER PROPESTAS DE USTEDES ,PODRIAMOS IR A PAISES QUE NO HEMOS VISITADO Y HACER MAGIA Y UNIR FUERZAS PORQUE LO UNICO QUE TENEMOS ES EL HOY ..Y HAY QUE APROVECHARLO ,NO ES EL FIN TODAVIA...ALGUNOS DE USTEDES SABEN..LO DIFICIL QUE ES PARA MI LAS DESPEDIDAS O SEPARACIONES ASI QUE NO SE COMO ENFRENTARE ESTO TODAVIA..POR ESO SIEMPRE HABLO DE LA ETERNIDAD PORQUE ME GUSTARIA QUE TODO LO BELLO FUERA ETERNO ,PERO EN ESTA VIDA ,Y AUNQUE DUELA TENMOS QUE APRENDER A QUE NACEMOS Y LO UNICO QUE TENEMOS SEGURO ES QUE ALGUN DIA MORIREMOS Y ESO NO ES MALO ES EL CICLO NATURAL DE LA VIDA ,POR ESO HAY QUE HACER LO MEJOR QUE PODAMOS MIENTRAS LO QUE AMAMOS ESTA VIVO ..
CON TODO MI CORAZON Y MI SINCERIDAD
DULCE

Fantje in dekleta, z vso bolečino v mojem srcu
Zdravo… Pišem vam ker tokrat ne moremo zmagati/premagati … jas sem zelo žalostna, ampak to so dokazi življenja … vi ste nam dali vse, verjeli ste v nas … naše sanje ste uresničili,ste moji najboljši prijatelji ki me poznate bolj kot drugi in jas … predala sem vam tut moje življenje ker je bil to namen… Enako zdaj ko so dali novico tako hladno, novica je bila tudi za nas presenečenje, ker nismo vedeli da bo to tako hitro. Ampak največ kaj lahko storimo za vas je , da vam povemo resnico … odločitev nas je stala veliko časa, veliko solz in časa ampak je odločeno med veliko osebami in nami šestimi in ni lahko to obdobje čeprav bi vam rada povedala drugo stvar … vi si zaslužite resnico… zato mislim da manjka kr nekaj časa do poslovitve zato moramo ta trenutek naredit magičen, izpolnimo lahko še veliko sanj, skupaj lahko organiziramo stvari, sprejmemo vaše predloge, obiščemo lahko države ki še jih nismo in jo naredimo magično, združimo moči, ker edino kar imamo je danes … in zato moramo to izkoristiti, ni še konec … Nekateri od vas veste … kako težko je zame ko se moram posloviti ali raziti, tak da ne vem kako bom soočila to … zato vedno govorim o večnosti, ker si želim da bi vse lepo bilo večno, toda v tem življenju, čeprav boli moramo razumeti da smo se rodili in edino kar mamo zagotovljeno je da nekega dne umremo in to ni slabo, je cikel narave življenja, zato moramo narediti najboljše kar lahko medtem ko ljubimo to življenje…
Z vsem mojim srcem in iskrenostjo
Dulce

http://dulcemaria.heavenforum.com

4Sporočila na Univisionu Empty Re: Sporočila na Univisionu Sob Sep 27, 2008 4:07 pm

dulce_

dulce_

oo ko je lepo napisala
Dulce rocks 4ever

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu