Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria fan forum... Dulce Maria je začela svojo kariero pri petih letih, in sicer je snemala reklame.


You are not connected. Please login or register

Samomor zaradi nesrečne ljubezni

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Samomor zaradi nesrečne ljubezni Empty Samomor zaradi nesrečne ljubezni Sre Jul 02, 2008 2:33 pm

Tiash;*

Tiash;*
Admin

20-letna manekenka Ruslana Korshunova je storila samomor. Smrt je napovedala že nekaj tednov prej na svojem blogu.

Za 20-letno zelo uspešno manekenko je bil usoden padec iz 9. nadstropja stanovanjskega bloka na Manhattnu, kjer je živela. Policija je po dogodku uvedla preiskavo in ugotovila, da ni znakov nasilja, prav tako je bila manekenka v času tragičnega dogodka sama v stanovanju.

Samomor zaradi nesrečne ljubezni 60157916

20-letna manekenka Korshunova naj bi bila nesrečno zaljubljena.

Njeni najbližji sodelavci in prijatelji so bili ob tragediji zgroženi. 20-letnica je bila po njihovih besedah vedno nasmejana in zelo živahna. Rada je imela svoje delo in nikoli ni dajala vtisa, da je depresivna.

Trpela zaradi nesrečne ljubezni

Njeno drugačno podobo pa razkrivajo njeni zapisi na spletnem blogu, kjer je Ruslana razkrila, kako zelo je nesrečna, ker ne more najti svoje prave ljubezni. Bila je obsedena z ljubeznijo. "Ljubezen je smisel življenja," je pogosto zapisala v svojem blogu.

"Kurba sem, čarovnica. Vseeno mi je, kaj govorite,“ je zapisala v blogu marca letos. "Vem, zakaj so propadle vse moje veze, ker sem nepredvidljiva. Zakaj se bojite tega,“ se je spraševala lepa Kazahstanka, ki je očitno trpela zaradi nesrečne ljubezni.

( 30.06.08 )

http://dulcemaria.heavenforum.com

2Samomor zaradi nesrečne ljubezni Empty Re: Samomor zaradi nesrečne ljubezni Sre Jul 02, 2008 2:53 pm

Gost


Gost

vir?

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu